Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de ortamında bulunduran büyük eş kent olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik iyi şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam yalnız atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş vakit geçirmek amacıyla ideal eş etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye sunmak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz bir kez intiba bırakacaktır. eksiksiz benzer deneyim ile okşayıcı İstanbul’u en çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her muhtelif bize ulaşın isteğinize nazaran düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik detaylar burada veya günlük olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret okşayıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika sadece güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe ölçüsünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *